Anketos į MCBEGEDIS.LT komandą

💯 Pildykite anketą

Jūsų anketa sėkmingai išsiųsta!

📑 Informacija

Labas, malonu jog užsukai čia ir svarstai pildyti anketą, kad prisijungtum prie MCBEGEDIS.LT komandos! 💙

Jeigu jau nusprendei pildyti - pildyk, atsakyk į kiekvieną klausimą kuo išsamiau. ✒️

Anketos yra tikrinamos reguliariai, konkretaus laiko kas kiek tikriname nėra. Tiksliausias atsakymas kada tikriname anketas, kai trūksta komandos narių į tam tikrą serverį, tada ir tikriname. Mes gauname pranešimus kai yra užpildamos anketos, tad Jums mums pranešti apie užpildymą nereikia. 🛑


❓ Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kiek reikia metų? Metai neturi reikšmės, svarbu kaip užpildyta anketa, kokios bausmės serveryje, kiek pražaista serveryje ir koks pasirodymas per II-ąjį etapą (apklausa Discord'e voice chat'e)

Kada tikrinamos anketos? Anketos yra tikrinamos reguliariai, konkretaus laiko kas kiek tikriname nėra. Tiksliausias atsakymas kada tikriname anketas, kai trūksta komandos narių į tam tikrą serverį, tada ir tikriname.

Ką gauna Support'as už darbą? Po bandomajo laikotarpio gauną to serverio tam tikrą paslaugą neribotam laikui, kol yra komandos narys. Už aktyvų serverio prižiūrėjimą kas savaitę gali būti skiriami prizai iš administratorių.

Ar galiu pildyti į kelis serverius? Taip.

Ar esat Survival Support'ui įmanoma persikelti į kitą serverį Support? Taip, tokia galimybė yra užsitarnavus savo vardą komandoje.

Užpildžiau anketą, bet manęs nepriėmė po kiek laiko vėl galiu pildyti anketą? Galite pildyti po naujų komandos narių priėmimo.